هزینه کلاس ها چقدره؟

البته که هزینه کلاس ها یکی از مهم ترین دغدغه های زبان آموز قبل از شروع است و هر شخصی دوست دارد با کمترین هزینه پرداختی بیشترین بازدهی را از دوره آموزشی یا کلاسی که در آن شرکت کرده است بگیرد، هزینه ای که ما برای آموزش های خودمان در نظر گرفتیم تقریبا میشود گفت که تقریبا یک سوم هزینه ای است که آموزشگاه های سراسر کشور بابت آموزش زبان ترکی استانبولی از زبان آموز دریافت میکنند.

چقدر طول میکشه تا تمومش کنم؟

اینکه زبان آموز بتواند در سریع ترین زمان ممکن زبان مورد نظرش را یاد بگیرد از دیگر موارد مورد توجه است. تیم خطیبی تلاش کرده است که دوره ها و کلاس های زبان ترکی استانبولی را به شکلی طراحی و تنظیم کند که زبان آموز در کمترین زمان ممکن این زبان را البته با کیفیت بالا فرا بگیرد. بصورت نرمال برای شخصی که بتواند روزانه 1 ساعت زمان بگذارد، در کمتر از 6 ماه میتواند با آموزش های ما صفر تا صد زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرد.

نحوه برگزاری کلاس ها به چه شکله؟

بصورت کلی کلاس های ما بصورت ترکیبی از آفلاین و آنلاین هستش، بصورتی که زبان آموز موارد پایه و اصولی زبان ترکی را از طریق ویدیو ها و تصاویر با کیفیتی که از قبل با یک تیم حرفه ای طراحی و تنظیم کرده ایم یاد میگیرد و در انتهای هر جلسه تمرینات داده شده را هم انجام میدهد، درصورت داشتن ایراد و عدم یادگیری دقیق زبان آموز میتواند به ازای هر جلسه ویدیویی یک جلسه آنلاین رایگان درخواست کرده و با حضور یک مدرس متخصص از مجموعه بصورت آنلاین رفع اشکال کند.